NOTINO STORES 5.0

Společně s francouzskou agenturou Malherbe jsme vyvinuli nový koncept prodejen. První domácí realizace v Brně je v současnosti také největší beauty prodejnou v České republice!

Interiér v nových teplých a příjemných odstínech růžové barvy v kombinaci s nejnovějšími technologiemi, jako jsou LED informační panely, digitální cenovky či senzor bary, jednoznačně identifikuje společnost jako leadera v oblasti beauty komerce. Členitý půdorys brněnské prodejny pak poskytuje nespočet různých zákoutí pro prezentace světových značek nebo kosmetická mini studia. Kontrast dřevodekoru a bílého terazza je zdůrazněn křivkami v podlaze – ty provádějí návštěvníka celým prostorem obchodní jednotky. Nedílnou součástí projektu je také „vnitřní výloha“ – plocha pro prezentaci v konceptu shop in shop. Velký prostor je také věnován samoobslužným pokladnám a výdeji internetových zásilek, které k Notino prodejnám neodmyslitelně patří.

Na vývoji se podílelo francouzské koncepční studio MALHERBE PARIS společně s brněnským architektonickým ateliérem KYZLINK ARCHITECTS. Prodejny Notino se stávají příjemným prostorem plným zážitků a zcela tak mění koncept nakupování.

Architektonická studie: Q1/2021
Projekt interiéru: Q2/2021
Realizace: Q3/2021
Fotografie: Notino (Lukáš Němeček)